O nas
Nasza firma jest dystrybutorem preparatów, urządzeń i testów do monitorowania higieny sprzętu, powierzchni roboczych i rąk personelu. W ofercie znajdują się szybkie testy do kontroli higieny i czystości, szybkie testy mikrobiologiczne i wiele innych produktów ułatwiających zapewnienie higieny w placówkach w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, w zakładach produkujących leki, kosmetyki oraz żywność od “pola” po “stół”. Kontrola jakości i bezpieczeństwa żywności. Ochrona zdrowia poprzez wiedzę z zakresu mikrobiologii – to nas wyróżnia. Jako dystrybutor i partner dla renomowanych firm, naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najbardziej innowacyjnych, zaawansowanych sposobów i technik wykrywania skażeń w wodzie, żywności, kosmetykach, surowcach farmaceutycznych i na powierzchni. Najwyższa jakość Polecamy tylko te produkty, w których doskonałość wierzymy. Praktyczne i łatwe w użyciu, niezawodne, dokładne i szybkie wyniki – to tylko niektóre wymagania stawiane produktom, by zostały włączone do naszej oferty. Stawiamy bardzo wysokie standardy także wobec siebie. Wiedza techniczna na temat przemysłu i znajomość procesu są dla nas tak samo ważne i konieczne w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami. Zajmujemy się także doradztwem na temat systemów HACCP, ISO22000, BRC, IFS…. Wyróżniają nas także niezwykle krótkie terminy dostaw. Jesteśmy zobowiązani do bycia niezawodnymi i profesjonalnymi partnerami biznesowymi, którzy dodają rzeczywistą wartość naszym klientom. Dostarczamy to, czego nasi klienci potrzebują tu i teraz, a także włączamy coraz nowsze produkty i przekazujemy potrzeby naszych klientów naszym dostawcom, których zespoły badawczo-rozwojowe nieustanie pracują nad polepszeniem i unowocześnieniem produktów. Świetna współpraca na sukces każdego z nas. Cleanserve jest partnerem dystrybucji renomowanych firm, takich jak Nissui i Kikkoman. Jako producenci żywności, firmy te stoją przed wyzwaniem zapewnienia maksymalnej jakości i bezpieczeństwa produktów; Dlatego też opracowały globalnie unikalne, opatentowane, zaawansowane technologicznie metody badawcze służące do pomiaru mikroorganizmów i wykrywania pozostałości produktu. Jakość, która również przynosi korzyści naszym klientom.

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro.cleanserve@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 664031746.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Cleanserve.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl