Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Akcesoria do pobierania prób mikrobiologicznych. Gąbki, woreczki, neutralizatory, woda peptonowa, wymazówki transportowe suche i z podłożem. Cleanserve poleca akcesoria do pobierania i transportowania materiału do badań mikrobiologicznych. W szczególności polecamy wysokiej jakości wymazówki transportowe suche, które są niezbędne w prowadzeniu gabinetu lekarskiego, w którym pobiera się próbki mikrobiologiczne do badań diagnostycznych, które następnie transportowane są do laboratoriów mikrobiologicznych. Posiadamy również w ofercie wymazówki transportowe z gotową pożywką, podłożem Amies.

Akcesoria laboratoryjne do poboru i transportu , wymazówki

Wymazówki transportowe i akcesoria laboratoryjne

Oferujemy Państwu wysokiej jakości akcesoria do poboru i transportu próbek mikrobiologicznych. W naszej bogatej ofercie znalazły się wymazówki z podłożem transportowym Amies, które polecane są do profesjonalnego zastosowania medycznego w badaniach diagnostycznych. Mamy również wymazówki suche w próbówce transportowej oraz gąbki z neutralizatorem na uchwycie w woreczku. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Produkty, które znajdą Państwo w naszym sklepie, wyposażone są w wygodne etykiety opisowe, a w przypadku wymazówek zakończone są wacikiem, który umożliwia dokładne pobranie materiału biologicznego.

Narzędzia do pobierania próbek — wymazówka z podłożem transportowym Amies

Jednym z naszych produktów są wymazówki z podłożem transportowym Amies. Każda wymazówka to specjalistyczna pałeczka, która może być wykorzystana w laboratoriach diagnostycznych i ambulatoriach do badań. Wymazówki transportowe z podłożem przeznaczone są głównie do wykonywania wymazów i precyzyjnego przeniesienia próbówki na odpowiednio przygotowaną pożywkę bakteryjną. Procedura ma na celu identyfikacje obecnych w wymazie mikroorganizmów. Oprócz pobierania wymazów wymazówka transportowa Amies może być wykorzystana do miejscowego odkażania skóry, pobierania próbek DNA ora dokładnego rozprowadzania leków.

Precyzyjne wykonanie wymazu zapewnia budowa wymazówki z podłożem transportowym. Jest zakończona odpowiednim wacikiem, który umożliwia wygodne pobranie materiału. Dla zachowania bezpieczeństwa biologicznego wszystkie wymazówki są produktem sterylnym i mają długi termin przydatności. Po zakupie wymazówki należy koniecznie zapoznać się z zaleceniami producenta dotyczącymi przechowywania wymazówek. Tylko trzymane w odpowiednim środowisku będą w stu procentach spełniać swoją funkcje.

Zalety wymazówek transportowych Amies to:

  • pełna sterylność
  • długi termin użytkowania
  • wygodna etykieta
  • wygodne pobranie wymazu i przeniesienie na pożywkę bakteryjną w celu identyfikacji potencjalnych mikroorganizmów

Wymazówka sucha w probówce transportowej

W naszej ofercie znajdują się równie wymazówki suche. Proponujemy Państwu pełne i kompletne rozwiązania. Tego rodzaju akcesoria laboratoryjne to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pobieranie próbek, przechowywanie i transport do laboratorium są proste, wygodne i bezpieczne. Wymazówki transportowe, które mamy w naszym sklepie wykorzystują nietoksyczne tworzywa sztuczne. Zamiast chłonnej bawełny zastosowano medyczne włókna ze sztucznego jedwabiu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą tego rodzaju narzędzi do pobierania próbek.

Narzędzia do pobierania próbek – o czym należy pamiętać?

Wszystkie narzędzia do pobierania próbek muszą być zaprojektowane i wyprodukowane w taki sposób, aby spełniały swoje przeznaczenie i zachowały oryginalne właściwości towarów, z których pobierane są próbki. Muszą być wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać operacje przeładunkowe, muszą być łatwe do czyszczenia, wszystkie części muszą być wykonane z materiałów odpornych na działanie środków czyszczących i chemikaliów, z których pobierane są próbki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl