Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kontrola parametrów takich jak temperatura, wilgotność powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne jest konieczna w wielu miejscach i okolicznościach. Od hal przemysłowych, przez laboratoria i instytucje naukowe, po miejsca pracy ogrodników i domy miłośników meteorologii. W obecnych czasach monitorowanie ciśnienia jest niezwykle proste, dzięki niewielkim i poręcznym barometrom.

Barometry - mierniki ciśnienia

Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363 Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363
Cena: 536,00 zł (netto: 435,77 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Barometry od CleanServe

Oferowane przez nas urządzenia łączą w sobie zaawansowaną technologię i solidną konstrukcję. Są odporne na działanie nawet skrajnych warunków i posiadają wygodny magnes, dzięki któremu można je umieścić na dowolnej powierzchni. Bez problemu utrzymają się na ścianie czy szafce, co sprawia, że nie zajmują powierzchni roboczej. Barometry z CleanServe to nowoczesne sprzęty zapewniające wysoką precyzję odczytów, a przy tym wygodę w użytkowaniu. Na czytelnym wyświetlaczu można w dowolnym momencie sprawdzić bieżące parametry, a za sprawą zapisu danych z łatwością sprawdzi się ich zmiany na przestrzeni czasu. Nasze mierniki ciśnienia sprostają wymaganiom zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

Mierniki ciśnienia elektroniczne

Dostępne w naszej ofercie mierniki są nowoczesnymi akcesoriami, wyposażonymi w wysokiej jakości czujniki, wygodne wyświetlacze LCD oraz moduł Bluetooth. Trwała konstrukcja, funkcja zapisu i bezprzewodowego eksportu danych, a także możliwość generowania raportów sprawiają, że mierniki ciśnienia elektroniczne są niezastąpione w wielu dziedzinach. Doskonale sprawdzą się w surowych warunkach laboratorium. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich także w domu, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Zapewniają dokładność, na której można polegać. Dzięki łączu Bluetooth można je obsługiwać nawet zdalnie.

Mierniki ciśnienia bezprzewodowe

W obecnych czasach elektronika otacza nas z każdej strony. Wraz z nią otaczają nas duże ilości kabli i przewodów. Aby nie dokładać się do tego problemu, oferujemy mierniki ciśnienia bezprzewodowe. Nasze urządzenia pozwalają na swobodne monitorowanie warunków środowiskowych w różnych miejscach bez ograniczenia długością kabla. Nie wymagają obecności gniazdka elektrycznego, a więc można z nich korzystać w wielu różnych lokacjach, bez obaw o możliwość podłączenia do źródła zasilania. Baterie pozwalają na nieprzerwaną pracę przez kilka miesięcy, a ich wymiana nie sprawia problemów. Nasze barometry to urządzenia proste, a przy tym godne zaufania, wygodne i trwałe. Mogą skutecznie przyczynić się do ułatwienia pracy i zwiększenia jej wydajności.

Nowoczesny barometr – niezastąpione urządzenie pomiarowe

Ciśnienie atmosferyczne wpływa na wiele obszarów naszego życia i działalności. Nic więc dziwnego, że w bardzo wielu miejscach są potrzebne precyzyjne i wiarygodne urządzenia pomiarowe. Barometry dają możliwość odczytywania tego parametru i monitorowania jego zmian na bieżąco. Możliwość sparowania go ze specjalną aplikacją na smartfona i generowania plików z raportami pozwala na obserwowanie wahań odczytów na przestrzeni wybranego okresu. Dzięki temu, że nowoczesne mierniki cyfrowe mogą być obsługiwane z poziomu telefonu, użytkownik ma wygodny dostęp do zbieranych przez nie informacji, nawet gdy znajdują się w miejscach trudnodostępnych lub oddalonych. Jest to szczególnie przydatne, gdy barometr został zamontowany np. w pojeździe chłodniczym lub wysoko na ścianie budynku czy szklarni.

Barometr wygodny w obsłudze i montażu

Dostępne w ofercie mierniki ciśnienia to proste i wytrzymałe konstrukcje kryjące w sobie zaawansowany system elektroniczny i niezwykle dokładne czujniki, które umożliwiają dokonywanie precyzyjnych pomiarów. Każdy barometr posiada wbudowany magnes, dzięki czemu można wygodnie i stabilnie zamontować go na niemal każdej metalowej powierzchni. Nie ma potrzeby wywiercania dziur w ścianach na haczyki czy innego rodzaju mocowania. Zmiana lokalizacji urządzenia jest równie szybka i prosta, jak jego pierwotna instalacja. Takie rozwiązanie pozwala wygodnie przemieszczać barometr, gdy zajdzie taka potrzeba.

Miernik ciśnienia i jego zastosowanie

Barometry są kluczowymi narzędziami między innymi w prognozowaniu pogody. Zarówno spadek, jak i wzrost ciśnienia atmosferycznego stanowi cenną wskazówkę dla meteorologów. Informacje te są nieodzowne przy prowadzeniu rozmaitych badań naukowych. Nowoczesny miernik ciśnienia pozwala na monitorowanie otoczenia i zachodzących w nim zmian, co pozwala naukowcom lepiej zrozumieć zmiany klimatyczne i zjawiska atmosferyczne, a także przeprowadzać różnego rodzaju eksperymenty w kontrolowanym środowisku. Prosty w obsłudze barometr to także urządzenie, które przyda się w warunkach domowych do monitorowania ciśnienia i samodzielnego prognozowania zmian pogody w danym regionie.

Praktyczne urządzenia pomiarowe

Każdy dostępny w ofercie barometr to urządzenie, które pozwala precyzyjnie mierzyć określone parametry, a także zapisywać historię pomiarów, celem późniejszej analizy wyników i zmian zachodzących na przestrzeni czasu. Dzięki nim można dokładnie kontrolować panujące w danym miejscu okoliczności, a także lepiej rozumieć i przewidywać zmiany pogodowe. Ma to istotne znaczenie zarówno w meteorologii i nauce, jak i codziennym życiu. Dla zapewnienia jeszcze większej wygody i funkcjonalności, dostępne w ofercie urządzenia wyposażono w funkcję mierzenia temperatury oraz poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu barometry stają się wielofunkcyjnymi stacjami monitorowania warunków środowiskowych, a użytkownik unika konieczności kupowania i obsługiwania kilku oddzielnych urządzeń. Wszelkie niezbędne informacje może znaleźć w jednym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl