Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Urządzenia do sprawdzania, kalibracji, poprawności działania luminometrów Kikkomann i Hygiena.

Kalibracja luminometrów

CalCheck do luminometrów Hygiena

CalCheck do luminometrów Hygiena
CalCheck do luminometrów Hygiena

CalCheck to urządzenie LED , wielokrotnego użytku służące do szybkiej i niezawodnej weryfikacji kalibracji luminometru.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

poproś o ofertę

Kalibracja luminometrów Kikkoman, Hygiena

Kalibracja luminometrów Kikkoman, Hygiena
Kalibracja luminometrów Kikkoman, Hygiena

Badanie skuteczności Luminometrów Kikkoman PD-20, PD-30, Smart. Kalibracja. Świadectwo na kolejne 2 lata.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

poproś o ofertę

Kontroler LED do Luminometrów Kikkoman

Kontroler LED do Luminometrów Kikkoman
Kontroler LED do Luminometrów Kikkoman

Kontroler / Wymazówka kontrolna LED  do sprawdzenia działania Lumitestera / Luminometru SMART, PD20 lub PD30.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

poproś o ofertę

Kalibracja luminometrów – dlaczego jest ważna?

 

Luminometr to urządzenia używane do monitoringu ogólnego poziomu higieny oraz nadzoru na czystością powierzchni roboczych. Obecnie są niezbędnym narzędziem HACCP. Można ich używać także do innych zadań, na przykład sprawdzania czystości ubrań pracowników. Luminometry są szybszą alternatywą dla badań mikrobiologicznych (ale ich nie wykluczają). Urządzenia te znacznie ułatwiają pracę osób odpowiedzialnych za przestrzeganie higieny w danym miejscu pracy. Dlatego właśnie bardzo ważna jest odpowiednia kalibracja luminometrów. 

 

Kalibrowanie luminometru – czy konieczne?

 

Higiena i czystość są niezwykle ważne, zarówno w laboratorium, jak i na hali produkcyjnej. Aby w pełni przestrzegać zasad higienicznych i utrzymywać najwyższe standardy jakości, niezbędny jest sprzęt dostarczający niezawodne i precyzyjne wyniki. Luminometr powinien być odporny na różne warunki środowiskowe (w tym niskie i wysokie temperatury), wilgoć, drgania czy upadki z wysokości. Konieczne jest kalibrowanie luminometru. Tylko wtedy urządzenie będzie dostarczać dokładne wyniki. Nie bez znaczenia jest również to, że sprzęt jest obsługiwany przez pracowników z różnym stopniem doświadczenia czy kwalifikacji. Dzięki właściwej kalibracji, urządzenie będzie zawsze pokazywać właściwe wyniki. 

 

Kalibracja luminometrów – jak przebiega?

 

Kalibrację luminometru można zamówić w naszym sklepie cleanserve.pl. Po opłaceniu, należy przesłać luminometr w ciągu 48 godzin kurierem na nasz adres. Usługa trwa maksymalnie 48 godzin. Po sprawdzeniu poprawności działania, wystawiamy świadectwo na kolejne 2 lata, a następnie odsyłamy urządzenie do Państwa. W razie pytań związanych z luminometrem, zapraszamy do kontaktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu badań mikrobiologicznych możemy pomóc klientom w wyborze odpowiednich produktów i usług. 

 

Calcheck do luminometrów 

 

CalCheck do luminometru to urządzenie LED wielokrotnego użytku. Służy do szybkiej i bezbłędnej weryfikacji kalibracji luminometru. Jest poręczny i przenośny, dzięki czemu umożliwia błyskawiczne sprawdzenie kalibracji luminometru na miejscu pracy. Jest to szczególnie ważne podczas kontroli, gdy należy udowodnić audytorom, że luminometr działa prawidłowo. Przyrząd posiada wskaźnik LED do potwierdzenia włączenia lub wyłączenia, a także pokazujący konieczność wymiany baterii. CalCheck do luminometrów zawiera zarówno negatywną, jak i pozytywną kontrolę kalibracji, którą aktywuje się jednym kliknięciem przycisku. Urządzenie można zamówić na naszej stronie internetowej cleanserve.pl. W ofercie posiadamy również kontroler/wymazówkę kontrolną do sprawdzenia działania luminestera/luminometru SMART, PD20 lub PD30. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl