Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Luminometry, lumitestery do monitorowania stanu higieny ATP renomowanych producentów, takich jak Kikkomann i Hygiena: EnSure Touch, EnSure, Smart, PD30 oraz wszystkie potrzebne do ich użycia akcesoria. Wymazówki Lucipac Pen, A3 Surface, Super Snap,  UltraSnap do pobierania wymazów i badania czystości mikrobiologicznej powierzchni, Lucipac Pen Aqua, A3 Water, AquaSnap Free, AquaSnap Total do pobierania wymazówi badania czystości mikrobiologicznej płynów i emulsji. W ofercie posiadamy także zamienniki do urządzeń 3M, Biotrace, Celsis, Merck.

Luminometry ATP i akcesoria

Luminometry dla firm

Urządzenia znane jako luminometry to profesjonalny sprzęt, wykorzystywany w wielu firmach produkcyjnych, gdzie warunki pracy muszą być niezwykle sterylne. Wyposażenie to służy do szybkiego i łatwego monitorowania higieny oraz czystości. Zależnie od wersji, luminometry są w stanie przedstawić wynik nawet po kilku sekundach. Dzięki nim kontrola skuteczności mycia i dezynfekcji jest efektywna, bezproblemowa i zajmuje niewiele czasu. Urządzenia te doskonale spisują się na przestrzeni roboczej – zajmują niewiele miejsca, a ich obsługa jest bardzo prosta. Warto zauważyć, że badanie czystości mikrobiologicznej powierzchni może odbyć się także w przypadku cieczy. Sprzęt służy także do monitorowania czystości dłoni personelu, na przykład w branży gastronomicznej. Przygotowywane posiłki, surowce oraz półprodukty powinny mieć kontakt tylko i wyłącznie z pracownikami, których higiena pozostaje na wysokim poziomie.

Precyzyjna kontrola skuteczności mycia i dezynfekcji

Przedstawiamy luminometry od sprawdzonych marek, takich jak Kikkomann oraz Hygiena. Dzięki nam kontrola skuteczności mycia i dezynfekcji zawsze przebiegnie komfortowo i bezpiecznie, a uzyskane wyniki będą dokładne. Pod kątem badania czystości mikrobiologicznej płynów i emulsji polecić możemy AquaSnap. To uniwersalny test współpracujący z luminometrem EnSURE. Natomiast do badania czystości mikrobiologicznej powierzchni przyda się A3 Surface wykorzystywany w urządzeniach Smart, PD30, PD20.

Narzędzia do badania czystości mikrobiologicznej powierzchni

Jeżeli nie wiesz, jakie akcesoria do luminometrów lub wymazówki wybrać, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Sprawnie odpowiemy na każde pytanie, a także podzielimy się dobrą radę w kontekście najlepszych rozwiązań do laboratorium. W skład naszego asortymentu wchodzi tylko i wyłącznie nowoczesny sprzęt, którego niezawodność spoczywa na najwyższym poziomie. Koniecznie poznaj odrobinę lepiej dostępne urządzenia mikrobiologiczne, wymazówki oraz akcesoria do luminometrów!

Urządzenia do kalibracji i testowania

Same luminometry to naturalnie podstawa. Niezwykle istotne są jednak takie kwestie, jak np. kalibracja czy też weryfikacja samej kalibracji. Trudno oczekiwać właściwych wyników pomiaru przy źle skalibrowanym sprzęcie. Na cleanserve.pl znajdziesz pełen zestaw urządzeń przeznaczonych do kalibracji oraz sprawdzania, czy luminometr działa bez zarzutu.

Sama nazwa luminometru związana jest z jego zasada działania. Tego typu urządzenia pozwalają zmierzyć ilość światła powstającego w wyniku reakcji ATP z odczynnikami wewnątrz niego.

Właśnie dlatego tak istotne jest, aby posiadać także akcesoria testujące same lumitestery do monitorowania stanu higieny ATP. Pośród nich znajdziesz m.in. kontroler LED Kikkoman, czy też kontroler CalCheck.  

Wymazówki do każdego modelu luminometru

Poszukujesz wymazówki do konkretnego modelu luminometru? Na ceanserve.pl znajdziesz wymazówki uniwersalne, dostosowujące się niczym kameleon do każdego urządzenia tego rodzaju. I tak oto wymazówka ATP Snap Shot to najskuteczniejsze pośród dostępnych obecnie na rynku. Wymazówki umożliwiają stosowanie luminometru bez konieczności dodatkowej jego kalibracji. Celanserve.pl oferuje zróżnicowane wymazówki, dlatego możesz zamówić jeden lub kilka spośród wybranych modeli. Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy wybrać Super Snap wymazówki, Ultra Snap, czy może jeszcze inne, skontaktuj się z naszym zespołem.

Wszystkie wymazówki oferujemy w opakowaniach zbiorczych po 100 szt. W przypadku każdego produktu, jaki wzbudza Twoje zainteresowanie, wystarczy poprosić o ofertę dotyczącą go klikając w napis: „poproś o ofertę”.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl