Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Systemy monitorowania higieny ATP, urządzenia do monitorowania czystości mikrobiologicznej powierzchni i płynów. Luminometry, lumitestery renomowanych producentów, takich jak Kikkomann i Hygiena: EnSure Touch, EnSure, Smart, PD30, Merck. Przydatne do pomiaru i monitorowania ATP oraz wszędzie tam, gdzie system do monitorowania i zarządzania higieną jest wymagany.

Luminometry ATP

Luminometr EnSure Touch Hygiena Lumitester

Luminometr EnSure Touch Hygiena Lumitester
Luminometr EnSure Touch Hygiena Lumitester

Urządzenie EnSURE™ Touch jest najnowszym luminometrem firmy Hygiena do błyskawicznego monitorowania czystości mikrobiologicznej i higieny powierzchni roboczych, czystości rąk oraz wody poprzez pomiar bioluminescencji, powstającej w trakcie enzymatycznego rozkładu ATP. Pozwala na szybkie, powtarzalne i dokładne wyniki poprawiające wewnętrzne systemy kontroli jakości. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy dotykowy ekran oraz możliwości pełnej synchronizacji z komputerem przy pomocy Wi-Fi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

poproś o ofertę

Luminometr Lumitester™ Smart

Luminometr Lumitester™ Smart
Luminometr Lumitester™ Smart

Najnowszy luminometr Lumitester SMART do błyskawicznego monitorowania czystości mikrobiologicznej i higieny powierzchni roboczych, czystości rąk oraz wody poprzez pomiar bioluminescencji, powstającej w trakcie enzymatycznego rozkładu ATP, AMP i ADP. Wynik już po kilkunastu sekundach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

poproś o ofertę

Luminometr / Lumitester PCE-ATP 1

Luminometr / Lumitester PCE-ATP 1
Luminometr / Lumitester PCE-ATP 1

Lumitester / luminometr PCE-ATP 1 służy do szybkiego i łatwego sprawdzania czystości powierzchni. Lumitester pokazuje wynik pomiaru na dużym wyświetlaczu LCD już po 10 sekundach. Wewnętrzna pamięć luminometru może pomieścić do 10 000 zestawów danych pomiarowych z datą i godziną. Lumitester PCE-ATP 1, wykorzystujący skojarzony PCE-ATP SwapPen, umożliwia szybkie wykrywanie pozostałości żywności lub mikrobiologicznych na wszystkich powierzchniach stykających się z produktem jako kontrolę skuteczności środków czyszczenia i dezynfekcji. Ilościowe oznaczenie wewnątrz- i zewnątrzkomórkowego trifosforanu adenozyny (ATP) przeprowadza się w przenośnym urządzeniu Lumitester PCE-ATP 1.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

poproś o ofertę

Luminometr EnSURE Hygiena Lumitester

Luminometr EnSURE Hygiena Lumitester
Luminometr EnSURE Hygiena Lumitester

Luminometr EnSURE Hygiena do błyskawicznego monitorowania czystości mikrobiologicznej i higieny powierzchni roboczych, czystości rąk oraz wody poprzez pomiar bioluminescencji, powstającej w trakcie enzymatycznego rozkładu ATP. Wynik już po kilkunastu sekundach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

poproś o ofertę

Luminometr C110

Luminometr C110
Luminometr C110

Do testów mikrobiologicznych i liczenia komórek Specjalne odczynniki z serii „CheckLite” umożliwiają szybkie pomiary drobnoustrojów i komórek. Niski poziom szumów i stabilny sygnał umożliwiają wiarygodne pomiary. Wielokrotny wybór wyświetlania: RLU, stężenie ATP, ilość ATP i liczba komórek. Liczenie komórek można zaprogramować dla pięciu rodzajów komórek. Do monitorowania higieny ATP Mały i lekki przyrząd z wbudowaną baterią odpowiedni zarówno do inspekcji patrolowych, jak i testów punktowych. Oprócz intensywności luminescencji, można wyświetlić ilość lub stężenie ATP, zapewniając obiektywne i ilościowe wyniki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

poproś o ofertę

Luminometr PD-30 Lumitester

Luminometr PD-30 Lumitester
Luminometr PD-30 Lumitester

Luminometr do monitorowania higieny za pomocą pomiaru bioluminescencji, powstającej w trakcie enzymatycznego rozkładu ATP oraz AMP (metoda opatentowana). Klasyczne pomiary ATP nie wykazują adenozyny jednofosforanowej (AMP) w organicznych pozostałościach i z tego względu nie przyczyniają się do dokładnego określenia czystości. Wykrywanie zabarwienia protein wymaga dłuższego czasu pomiaru i charakteryzuje się o wiele mniejszą czułością. Za pomocą urządzenia Lumitester PD30 i wymazówek LuciPac Pen przeprowadzany jest dokładny pomiar stopnia kontaminacji. Powszechnie stosowane w przetwórstwie żywności, szpitalach, punktach żywienia, zaopatrzeniu oraz kontroli jakości we wszystkich dziedzinach, w których obowiązują wymagania odnośnie higieny.

Dostępność: wycofany z oferty

poproś o ofertę

 

ATP jest cząsteczką znajdującą się w żywych komórkach i wokół nich i jako taka daje bezpośrednią miarę biologicznego stężenia i zdrowia. ATP określa się ilościowo, mierząc światło wytwarzane w reakcji z naturalnie występującym enzymem świetlika lucyferazą za pomocą luminometru.

Cleanserve.pl – luminatory do monitorowania czystości i higieny ATP

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do monitorowania czystości mikrobiologicznej powierzchni i płynów. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz luminometry i lumitestery renomowanych i uznanych producentów. Mamy między innymi urządzenia takich marek jak: Kikkomann i Hygiena: 

 • lumitester PD 30
 • EnSure Touch 
 • EnSure 
 • lumitester Smart 
 • Merck

Luminometry ATP, to obecnie najlepsze rozwiązanie gwarantujące właściwy nadzór i monitorowanie stanu higieny. Metody pomiaru i monitorowania ATP, AMP i ADP zastosowane w luminometrach i lumitesterach pozwalają na wyjątkowo dokładne i precyzyjne wykrywanie zanieczyszczeń biologicznych na powierzchniach, w płynach i produktach.

Lumitester – skuteczne i błyskawiczne monitorowanie ATP

Luminometr lub lumitester to nazwa nadana przyrządowi, który służy do pomiaru słabej emisji światła widzialnego wytwarzanego przez próbkę. Luminometry podczas pracy wykorzystują bioluminescencję do wykrywania resztkowego ATP jako wskaźnika czystości powierzchni. Obecność ATP na powierzchni wskazuje, że czyszczenie zostało przeprowadzone niewłaściwie i występuje zanieczyszczenie, które może zawierać resztki jedzenia, alergeny oraz bakterie. W związku z tym istnieje ryzyko i możliwości, że badana powierzchnia zawiera i wspiera rozwój bakterii. Zaawansowane lumitestery i luminometry dostępne w naszym sklepie wykorzystują naturalne enzymy, które wytwarzają prostą reakcję bioluminescencyjną, gdy napotkają jakikolwiek utrzymujący się ATP na badanej powierzchni. ATP jest cząsteczką znajdującą się w żywych komórkach i wokół nich i jako taka daje bezpośrednią miarę biologicznego stężenia i zdrowia. ATP określa się ilościowo, mierząc światło wytwarzane w reakcji z naturalnie występującym enzymem świetlika lucyferazą za pomocą luminometru.

Luminometry i lumitestery – szerokie zastosowanie

Luminometry służące do monitorowania ATP znajdują zastosowanie w różnych branżach takich jak: 

 • farmacja 
 • medycyna
 • gastronomia
 • handel hurtowy
 • przemysł spożywczy
 • hotelarstwo
 • firmy sprzątające
 • branża kosmetyczna

Bez względu na sektor, w którym działasz, monitorowanie poziomów ATP jest istotną częścią procesu utrzymania czystości i higieny. Konieczne jest, aby firmy posiadały odpowiednie urządzenia do pomiaru ATP na powierzchniach roboczych, urządzeniach, rękach etc., aby między innymi zapobiegać zanieczyszczeniom krzyżowym.

Luminometr – zalety urządzeń

Lumitestery służą do szybkiego i łatwego sprawdzania czystości powierzchni. Lumitester pokazuje wynik pomiaru na wyświetlaczu LCD nawet już w 10 sekund.  Wiele oferowanych w naszym sklepie urządzeń posiada wewnętrzną pamięć, która może pomieścić do 10 000 zestawów danych pomiarowych z datą i godziną. Lumitester PD 30 podobnie jak lumitester Smart wykrywają AMP z czułością 10-15 razy większą niż standardowe luminometry. Luminometr EnSure Touch jest bardzo czuły, a Luminometr C110 zapewnia niski poziom szumów i stabilny sygnał. To tylko kilka z naszych produktów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem sklepu Cleanserve.pl.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl