Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Różnego rodzaju urządzenia pomiarowe są nieodłączną częścią bardzo wielu branż. Są niezbędne w laboratoriach przy badaniach chemicznych oraz fizycznych, w przemyśle spożywczym przy monitorowaniu warunków produkcji, w przemyśle farmaceutycznym przy kontrolowaniu procesu wytwarzania leków, są również przydatne w warunkach domowych. Wysokiej jakości mierniki cyfrowe przydają się wszędzie tam, gdzie precyzyjne pomiary istotnie wpływają na pracę oraz codzienne funkcjonowanie.

Mierniki cyfrowe

Jednorazowy rejestrator/logger temperatury AZ88181 Jednorazowy rejestrator/logger temperatury AZ88181
Cena: 98,00 zł (netto: 79,67 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
pH-METR AZ 8685 pH-METR AZ 8685
Cena: 231,00 zł (netto: 187,80 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
pH-METR AZ 8692 z długą elektrodą pH-METR AZ 8692 z długą elektrodą
Cena: 268,00 zł (netto: 217,89 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator BLUETOOTH Temp. AZ88360 Rejestrator BLUETOOTH Temp. AZ88360
Cena: 368,00 zł (netto: 299,19 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg. AZ88362 Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg. AZ88362
Cena: 465,00 zł (netto: 378,05 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363 Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363
Cena: 536,00 zł (netto: 435,77 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator/logger temperatury Elitech RC-5 (USB) Rejestrator/logger temperatury Elitech RC-5 (USB)
Producent: Elitech
Cena: 115,00 zł (netto: 93,50 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator/logger temperatury Elitech RC-5+ (USB) Rejestrator/logger temperatury Elitech RC-5+ (USB)
Producent: Elitech
Cena: 193,00 zł (netto: 156,91 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Termometr AZ 8804 HACCP Termometr AZ 8804 HACCP
Cena: 678,00 zł (netto: 551,22 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Tester oleju spożywczego PCE-FOT 10 Tester oleju spożywczego PCE-FOT 10
Cena: 1 190,64 zł (netto: 968,00 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Mierniki cyfrowe – dokładne i niezawodne

Kontrolowanie warunków produkcyjnych w zakładach i na halach, monitorowanie parametrów środowiskowych w muzeach i galeriach sztuki czy utrzymywanie właściwych warunków w hodowli roślin to tylko niektóre z okoliczności, gdzie mierniki są nieocenioną pomocą. Zapewniają pomiary o wysokiej dokładności, dzięki czemu użytkownik uzyskuje szczegółowe dane o interesujących go parametrach. Wiele urządzeń ma funkcje zapisu danych oraz zdalnego wglądu w mierzone wartości, co zapewnia nieustanną kontrolę nad warunkami otoczenia i daje możliwość podjęcia szybkiego działania, gdy zajdzie taka potrzeba.

Mierniki cyfrowe z CleanServe to nowoczesne, a jednocześnie bardzo proste i intuicyjne w obsłudze urządzenia, które mogą istotnie wpływać na jakość, efektywność i komfort pracy w wielu miejscach. W zależności od potrzeb można wybrać proste sprzęty, wyposażone wyłącznie w podstawowe funkcjach, lub te bardziej złożone, oferujące dodatkowe funkcjonalności. Niezależnie od stopnia zaawansowania są to urządzenia, z których obsługą poradzi sobie każda osoba, niezależnie od jej technologicznego obycia.

Mierniki temperatury – precyzyjne pomiary w różnych warunkach

Dokładne pomiary temperatury otoczenia są istotne niemal wszędzie – w zakładach przemysłowych, w instytucjach kultury, w różnego rodzaju placówkach publicznych, a także w domach prywatnych. Elektroniczne mierniki temperatury umożliwiają wykonywanie szczegółowych pomiarów i gromadzenie tych danych. Dzięki temu możliwe jest nie tylko bieżące śledzenie warunków otoczenia, ale również tworzenie raportów i obserwacja zmian, jakie zachodziły na przestrzeni czasu. Jest to nieocenione między innymi w branży transportowej, związanej z przemysłem spożywczych i farmaceutycznym, gdzie utrzymanie właściwej temperatury jest kluczowe dla zachowania łańcucha chłodniczego i bezpieczeństwa produktów.

Dostępne w CleanServe mierniki temperatury to urządzenia, które oprócz swojej podstawowej funkcji oferują również możliwość ustawiania alarmów oraz haseł bezpieczeństwa. Dzięki temu użytkownik zyskuje gwarancję, że sprzęt powiadomi go, gdy pomiary przekroczą określone wartości, a także ma pewność, że nie dostaną się do niego osoby nieupoważnione. Mierniki spełniają aktualnie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne certyfikaty. Mają trwałe, a jednocześnie lekkie konstrukcje i wbudowany magnes, co pozwala instalować je w wielu miejscach. Bez trudu znoszą nawet trudne warunki środowiskowe, cały czas zapewniając precyzyjne i pewne pomiary.

Mierniki wilgotności – wygodne monitorowanie środowiska

Wilgotność otoczenia ma ogromne znaczenie w wielu dziedzinach – od przemysłu farmaceutycznego po hodowlę roślin. Dostępne w CleanServe mierniki wilgotności pozwalają dokładnie określić poziom wilgoci w powietrzu, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Urządzenia są wodoodporne, solidnie wykonane i trwałe. Te niewielkie sprzęty pozwalają również monitorować temperaturę i ciśnienie, co umożliwia kontrolowanie i optymalizowanie warunków przechowywania, produkcji i uprawy, a także nadzorowanie środowiska w laboratoriach, magazynach oraz innych miejscach, gdzie konieczne jest utrzymanie właściwych parametrów otoczenia.

Wilgotność powietrza ma również istotny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Mierniki wilgotności umożliwiają nieustanne monitorowanie poziomu wilgoci także w pomieszczeniach domowych. Dzięki nim można z łatwością stworzyć zdrowe i komfortowe warunki codziennego funkcjonowania. To proste w obsłudze urządzenia, które dają wiele możliwości.

Mierniki pH – kontrola kwasowości i zasadowości

Urządzenie do mierzenia pH to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym laboratorium, centrum ogrodniczym, na hali produkcji żywności, a także w miejscach związanych z działalnością rolniczą. Mierniki pH są niezastąpione wszędzie tam, gdzie zmiana odczynu chemicznego może wpłynąć na jakość, bezpieczeństwo i efektywność pracy lub produkowanych towarów. Oferowane przez nas urządzenia są bardzo niewielkie i lekkie – swoją konstrukcją przypominają długopis. Dzięki temu można je bezproblemowo transportować i zabierać ze sobą tam, gdzie akurat będą potrzebne.

Mierniki pH są sprzętami precyzyjnymi, a jednocześnie bardzo prostymi. Składają się z uchwytu, na którym umieszczono czytelny cyfrowy wyświetlacz oraz elektrody, która reaguje z badaną substancją i pozwala odczytywać jej właściwości. Otrzymywane wyniki są bardzo szczegółowe – czytnik podaje mierzone wartości z dokładnością do setnych części jednostki. Kalibracja urządzenia również nie stanowi problemu – można ją wykonać za pomocą jednego dotknięcia.

Dostępne w CleanServe różnego rodzaju mierniki cyfrowe to niezastąpione urządzenia, które zapewniają precyzję pomiarów i wygodę użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl