Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Szybkie testy do badania, monitorowania czystości mikrobiologicznej powierzchni, odzieży i rąk personelu. Stosowane, jako najprostrze rozwiązanie bez konieczności zakupu luminometrów, bez inkubacji. Spełnia wymagania standardów IFS, BRC, HACCP, ISO22000 dla monitorowania higieny. Szybkie testy mikrobiologiczne, szybkie testy higieniczne, test pozostałości białkowych.

Szybkie testy

Clean Do – szybki test białkowy

Clean Do – szybki test białkowy
Clean Do – szybki test białkowy

Gotowy zestaw z wymazówką do kontroli higieny / dezynfekcji.

Test oparty na metodzie wykrywania białka (może również wykrywać alergeny). Nie wymaga inkubacji.

Wynik w 2 minuty.

Może być przechowywany w temperaturze otoczenia. Termin ważności 12 miesięcy.

Czułość poniżej 20 ug.

GOTOWY DO UŻYCIA – gotowa probówka z tworzywa sztucznego z wymazówką – test wymazowy (nie wymaga żadnych odczynników i zabiegów,

Nie wymaga inkubacji).

ŁATWY W OBSŁUDZE

Przeznaczony do kontroli higieny po umyciu, sterylizacji, czystości mikrobiologicznej powierzchni, rąk, odzieży, maszyn i urządzeń, itp.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

poproś o ofertę

Procheck EW – szybki test białkowy

Procheck EW – szybki test białkowy
Procheck EW – szybki test białkowy

Pro-Check to wskaźnik chemiczny do monitorowania higieny powierzchni roboczych, dłoni pracowników, itp. Celem procesów mycia i dezynfekcji jest usunięcie z powierzchni zanieczyszczeń w postaci alergenów, drobnoustrojów i innych pozostałości. ProCheck umożliwia kontrolowanie wydajności tych procesów poprzez badanie powierzchni pod kątem pozostałych białek. ProCheck wykrywa białko, które występuje praktycznie w każdym zanieczyszczeniu. ProCheck nie jest zależny od ATP.

ZALETY:

bardzo łatwy w użyciu,
dwa testy na jednej wymazówce,
bardzo wysoka czułość,
natychmiastowa ocena: 30 sekund po wyczyszczeniu oceny można zrobić,
szybka ocena pozwala na natychmiastowe działania naprawcze,
doskonały stosunek ceny do wydajności,
świadectwo, certyfikat jakości.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

PRO-Clean™ - szybki test białkowy

PRO-Clean™ - szybki test białkowy
PRO-Clean™ - szybki test białkowy

Opakowanie 100 szt.

Szybki test do stwierdzania pozostałości białek. PRO-Clean ™ to najłatwiejszy i najdokładniejszy sposób weryfikacji czystości powierzchni sprzętu do produkcji spożywczej. Wystarczy przetrzeć powierzchnię i uwolnić odczynnik. Jeśli obecne są pozostałości białka, odczynnik zmieni kolor na fioletowy - im większe zanieczyszczenie, tym szybciej zmienia się kolor i staje się ciemniejszy. PRO-Clean natychmiast sprawdza higienę powierzchni, umożliwiając natychmiastowe podjęcie działań naprawczych, gdy jest to konieczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 295,00 zł (netto: 239,84 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Szybkie testy mikrobiologiczne

Jak sama nazwa wskazuje, szybkie testy mikrobiologiczne pozwalają na uzyskanie wyniku w krótkim czasie po wykonaniu badania na powierzchni, odzieży lub rękach personelu. To rozwiązanie uznawane za niezwykle skuteczne, a zarazem bardzo proste. Do wykonania takiego testu niepotrzebna jest obecność luminometru, dodatkowo zlikwidowano konieczność inkubacji. Szybkie testy mikrobiologiczne mogą ukazać wynik nawet w ciągu dwóch minut, co stanowi niezwykle imponujący wynik. Wyroby dostępne w naszej ofercie spełniają wymogi standardów IFS, BRC, HACCP, ISO22000 dla monitorowania higieny. Sprzęt doskonale sprawdza się w placówkach, gdzie konieczne jest wykonanie testu pod kątem mikrobiologicznym, bez konieczności inwestowania w luminometr. Szybkie testy mikrobiologiczne opierają się na wymazówkach, które są stosunkowo łatwe w użyciu. Rozwiązanie to idealnie pasuje do placówek, gdzie konieczna jest regularna dezynfekcja – zakłady produkcji żywności, myjnie cystern, placówki medyczne, przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny.

Testy białkowe

Ogromną zaletą testów białkowych jest łatwa interpretacja wyniku. Po około dwóch minutach płyn reakcyjny znajdujący się w probówce – po kontakcie z wymazówką – zaczyna zmieniać swoje ubarwienie. W przypadku produktów z serii Clean Do żółta lub pomarańczowa kolorystyka oznacza, że test zakończył się pozytywnie, więc powierzchnia jest czysta. Jasnozielone zabarwienie wskazuje na to, że w wymazówce znalazły się niewielkie ilości substancji białkowych. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest powtórzenie testu po wcześniejszym wyczyszczeniu powierzchni. Ciemnozielony kolor oznacza średnią ilość zabrudzenia. Natomiast granatowy lub niebieski wskazuje na wysokie stężenie substancji w probówce. Aby testy białkowe mogły poprawnie działać, należy przechowywać je w temperaturze wskazanej przez producenta, zwykle jest to zakres od 15 do 25 stopni Celsjusza. Badanie za pomocą probówki, wymazówki i płynu może wskazać także na obecność innych substancji. Okazuje się bowiem, że testy białkowe reagują także z cukrami prostymi, garbnikami oraz kwasem askorbinowym.

Skuteczne i szybkie testy higieniczne

Naszym klientom dostarczamy wysokiej klasy szybkie testy higieniczne. To między innymi wyroby z serii Clean Do oraz PRO-Clean. Dzięki temu, że przedstawiają wyniki w ciągu kilku minut, są powszechnie stosowane w wielu branżach, gdzie konieczne jest natychmiastowe badanie czystości powierzchni lub rąk personelu. Sam test może być przeprowadzony bez dodatkowego przygotowania specjalistycznego sprzętu, co jest dodatkowym atutem. Wystarczy sięgnąć po próbówkę i wymazówkę, a następnie zbadać dowolną powierzchnię. Po kilku sekundach płyn zacznie reagować. Szybkie testy higieniczne to niedrogi, a zarazem wiarygodny sposób na badanie czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl