Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 199,00 zł.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Najprecyzyjniejsze narzędzie do pomiaru wilgotności i temperatury – termohigrometr

Termohigrometr laboratoryjny jest bardzo zaawansowanym narzędziem, które w dużej mierze służy do pomiaru zarówno temperatury, jak i wilgotności w danych środowiskach. Najlepiej sprawdzą się w meteorologii, rolnictwie, przemyśle, rolnictwie lub firmach zajmujących się kontrolowaniem różnych warunków. Ale służy nie tylko w celach profesjonalnych, ponieważ sprawdza się też w codziennym użytku domowym. Termohigrometry zaczęły stanowić nieodzowny element wyposażenia firm i domostw.

Termohigrometry

Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg. AZ88362 Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg. AZ88362
Cena: 465,00 zł (netto: 378,05 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363 Rejestrator BLUETOOTH Temp./Wilg./Ciśn. AZ88363
Cena: 536,00 zł (netto: 435,77 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Zadania termohigrometra

Termohigrometr w najważniejszym założeniu stosowany jest w monitorowaniu warunków atmosferycznych oraz prognozowania pogody. Oprócz tego odnajdzie się w rolnictwie podczas pomiarów wilgotności gleby oraz powietrza. Jest kluczowym elementem podczas wzrostu roślin i planowania nawadniania działki. Podczas przechowywania czy transportu żywności termohigrometry sprawdzą się idealnie.

Termohigrometr profesjonalny – budowa

Termohigrometr elektroniczny poprzez swoją profesjonalną budowę daje gwarancję użyteczności i niezawodności na lata. Będzie pod ręką w każdym ważnym momencie. Termohigrometr profesjonalny zbudowany jest z czujników reagujących na zmiany temperatury i wilgotności w danym otoczeniu, które pod wpływem sygnałów wczytują się na układzie pomiarowym. Na sam koniec są wyświetlane na ekranie. Termohigrometr z wysoką rozdzielczością pozwala na dokładne sprawdzanie pomiaru.

Termohigrometr − cena podkreśla oryginalność i długoterminowe działanie. Z tego powodu waha się pomiędzy 400 a 600 zł.

Wytrzymały i wygodny termohigrometr

Termohigrometry stanowią nieodłączny element precyzyjnego monitorowania warunków środowiskowych w wybranej przestrzeni. Dzięki zaawansowanym technologicznie czujnikom zapewniają wiarygodne i wysoce precyzyjne pomiary. Wodoodporna obudowa sprawia, że można bez obaw instalować je zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Bez problemu mogą być stosowane także wewnątrz lodówek, chłodni, cieplarek i inkubatorów. Znoszą zarówno bardzo niskie, jak i skrajnie wysokie temperatury, a także deszcz, śnieg i upał. W każdych warunkach zapewniają niezachwianą precyzję.

Profesjonalne narzędzia do pomiaru temperatury

Wysokiej jakości termohigrometr umożliwia nieustanne kontrolowanie warunków panujących w danym miejscu, co przekłada się na poprawę efektywności i jakości pracy, a także gwarantuje bezpieczeństwo powstających w danym miejscu produktów. Dotyczy to szczególnie żywności, kosmetyków i farmaceutyków, których transport wymaga zachowania ciągu chłodniczego. Z kolei w warunkach domowych daje możliwość stworzenia optymalnego i korzystnego dla zdrowia mikroklimatu. Termohigrometry docenią w szczególności osoby cierpiące na problemy z zatokami i przesuszonymi oczami, a także miłośnicy roślin, szczególnie tych kolekcjonerskich, chcący zapewnić swoim okazom możliwie najlepsze otoczenie. Równie dobrze mierniki sprawdzą się w rolnictwie i ogrodnictwie w szklarniach i tunelach foliowych, pod którymi rosną uprawy. Dotyczy to zarówno działalności profesjonalnej, jak i hobbystycznej.

Termohigrometr – zalety stosowania

Nowoczesne narzędzia do pomiaru temperatury to urządzenia, które mają wiele użytecznych i praktycznych funkcji, a jednocześnie proste konstrukcje. Są niezwykle intuicyjne w obsłudze i nauka korzystania z nich nie zajmuje dużo czasu. Poradzi sobie z nią niemal każda osoba, nawet ta nie do końca zaznajomiona z nowymi technologiami. Mierniki wyposażono w różne funkcjonalności ułatwiające monitorowanie i gromadzenie danych. Dostępne w ofercie termohigrometry nie tylko na bieżąco odczytują pomiary, ale również zapisują wyniki i mogą generować raporty w formatach PDF i csv. Dzięki rozwojowi technologii urządzenia pomiarowe stają się coraz bardziej wszechstronnymi i przyjaznymi dla użytkownika narzędziami.

Nowoczesne termohigrometry

Służące do pomiaru temperatury oraz wilgotności powietrza mierniki cyfrowe można w szybki i prosty sposób połączyć z aplikacją na smartfona. Takie rozwiązanie pozwala w dowolnym momencie skontrolować warunki panujące w danym miejscu i sprawnie podjąć odpowiednie działania, jeżeli odczyty odbiegają od pożądanych wartości. Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość ustawienia alarmu, który natychmiast powiadomi użytkownika, gdy warunki zmienią się w sposób niekontrolowany. To bardzo ważne w przypadku żywności i leków, ale również podczas różnego rodzaju badań laboratoryjnych. Może okazać się przydatne także w muzeach i galeriach sztuki, gdzie odpowiednie warunki środowiskowe są konieczne dla utrzymania eksponatów w dobrej kondycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl