Opcje przeglądania

Testy wymazowe do monitorowania higieny i zagrożeń mikrobiologicznych. Testy wymazowe, to alternatywa do płytek odciskowych, która pozwala na wygodne pobieranie prób z powierzchni lub płynów za pomocą wymazówki. Probówki zawierają gotowe pożywki dla bakterii.

Domowe testy wymazowe

Test wymazowy Listeria Test wymazowy Listeria
Producent: Liofilchem
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Test wymazowy E.coli Test wymazowy E.coli
Producent: Liofilchem
Cena: 612,00 zł (netto: 497,56 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Test wymazowy Gronkowiec złocisty MRSA Test wymazowy Gronkowiec złocisty MRSA
Producent: Liofilchem
Cena: 612,00 zł (netto: 497,56 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Test wymazowy pleśnie i drożdże Test wymazowy pleśnie i drożdże
Producent: Liofilchem
Cena: 612,00 zł (netto: 497,56 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Test wymazowy Salmonella Test wymazowy Salmonella
Producent: Liofilchem
Cena: 612,00 zł (netto: 497,56 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Testy wymazowe do monitorowania zagrożeń mikrobiologicznych

Zachowanie sterylnych warunków w takich obszarach jak szpitale, ambulatoria, oraz inne placówki medyczne jest absolutną koniecznością. Ma to szczególne znaczenie dla zdrowia oraz bezpieczeństwa pacjentów, jak również personelu pracującego w danej placówce. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne i szybkie testy wymazowe do monitorowania zagrożeń mikrobiologicznych, co jest niezwykle istotne we wszystkich obszarach szczególnie narażonych na występowanie niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Takimi obszarami są nie tylko instytucje medyczne, ale również gabinety weterynaryjne, a także wszelkie przedsiębiorstwa związane z produkcją żywności.

Maksymalne bezpieczeństwo i higiena

W placówkach medycznych takich jak przychodnie, kliniki oraz szpitale, każdego dnia pojawiają się dziesiątki, a nawet setki pacjentów, którzy mogą przenosić bakterie różnego typu. Profesjonalne testy wymazowe pozwalają w krótkim czasie wykryć obecność bakterii takich jak gronkowiec, listeria czy salmonella.
W Cleanserve oferujemy certyfikowane testy wymazowe do monitorowania higieny w różnych obszarach. Umożliwiają uzyskanie szybkiego i bezbłędnego wyniku, co pozwala skrócić czas wykonywania badania. W ofercie znajdziesz testy wymazowe gronkowiec, listeria oraz salmonella, które umożliwiają skrupulatną kontrolę surowców, napojów oraz żywności.

Niebezpieczne dla zdrowia bakterie

Takie nazwy jak salmonella czy gronkowiec są doskonale znane nawet osobom, które nie są w żaden sposób związane z branżą medyczną. Są to groźne bakterie, które mogą prowadzić do poważnych infekcji oraz powikłań w organizmie człowieka. Zakażenia bakteryjne są szczególnie niebezpieczne w przypadku dzieci, kobiet w ciąży oraz osób starszych. Z tego względu tak ważne jest dbanie o zachowanie sterylnych warunków w obszarach, gdzie produkuje się żywność, a także w miejscach gdzie przyjmowani są pacjenci, a więc we wszystkich placówkach medycznych.
Cleanserve oferuje profesjonalne testy wymazowe listeria, salmonella oraz gronkowiec. Są to szybkie testy mikrobiologiczne do skutecznego wykrywania szczepów określonego rodzaju bakterii na podstawie próbek stałych lub ciekłych. Nasze testy wymazowe są bardzo dokładne i łatwe w użyciu, a samo badanie nie zajmuje dużo czasu.

Niezawodne testy wymazowe do laboratoriów

Testy wymazowe stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego laboratorium mikrobiologicznego. W Cleanserve dostarczamy nowoczesny sprzęt oraz akcesoria umożliwiające wykonywanie precyzyjnych badań mikrobiologicznych. Znajdziesz tu niezbędne produkty służące utrzymaniu higieny i bezpieczeństwa w placówkach medycznych, jak w zakładach produkcyjnych. Łącząc doświadczenie w branży czystości mikrobiologicznej z bogatą wiedzą techniczną, zapewniamy naszym Klientom fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów, jak również ich obsługi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl