Jakie akcesoria do luminometrów wybierać?

Luminometr to niezawodne narzędzie, które umożliwia szybkie i dokładne monitorowanie poziomu higieny. Aby zapewnić sobie wygodną i efektywną pracę, można dokupić do nich pewne akcesoria. Jakie akcesoria do luminometru warto wybrać? Podpowiadamy!

Jakie akcesoria do luminometru?

Jednym z kluczowych akcesoriów do luminometrów są odpowiednie wymazówki. Dzięki nim można wygodnie pobierać próbki, a następnie wprowadzać je do urządzenia, osiągając miarodajne i wiarygodne wyniki. Dobrym wyborem jest wymazówka z podłożem transportowym, która umożliwia utrzymanie mikroorganizmów przy życiu i bezpieczne przetransportowanie ich do laboratorium, gdzie zostaną wykonane dalsze badania, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Co dokupić do luminometru?

Oprócz samego luminometru, warto zdecydować się także na szybkie testy mikrobiologiczne. W rekordowo krótkim czasie można z ich pomocą sprawdzić czystości powierzchni, odzieży roboczej i rąk pracowników. Są bardzo skuteczne, precyzyjne i wygodne w użyciu. Testy są trafną i praktyczną odpowiedzią na pytanie, co dokupić do luminometru.

Jakie wyposażenie do luminometrów wybrać?

Aby uczynić pomiary wygodniejszymi, a czasem w ogóle wykonalnymi, warto zastanowić się, jakie wyposażenie do luminometrów zakupić dodatkowo. Bardzo przydatnym rozwiązaniem mogą się okazać przedłużacze, określane też jako wysięgniki do wymazówek. Te proste akcesoria umożliwiają pobranie próbki z trudno dostępnych przestrzeni. Z ich pomocą bez trudu zweryfikuje się czystość rur, kratek i przewodów wentylacyjnych czy głębokich zakamarków sprzętów i maszyn.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl